Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

środa, 30 marca 2016

Kuferki dla dzieci

Dzień dobry :D
Piękny, słoneczny dzień, wiosna... nareszcie! :D Też lubicie tą porę roku? Kiedy wszystko się budzi i zaczyna nabierać barw?
Jakiś czas temu wprowadziłam do swojej oferty koszyki w formie kuferków z kredkowcami. Zestawy były testowe, bardzo ucieszył mnie fakt, że przyjęły się i mogę na stałe je umieścić w ofercie, ale będą jeszcze rozbudowywane i dopracowywane, żeby nie pozostać w jednym miejscu ;)Największym zainteresowaniem cieszy się motyw Krainy Lodu ;) Ale powstał jeszcze kuferek z Violettą i Monster High. Zestaw Monster został rozbudowany jeszcze o sporych rozmiarów organizer na spinki, opaski i gumki do włosów - wszystko utrzymane w kolorystyce MH. Z wiadomości przesłanych od Klientów wiem, że kuferki bardzo się spodobały obdarowanym, a to cieszy najbardziej <3


Zatem, aby nie przedłużać - zapraszam do fotek :) Wszystkie możecie znaleźć na profilu Pracowni na FB (link z lewej) lub w galerii na Google :)
Miłego dnia Kochani <3 k.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła