Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

poniedziałek, 12 października 2015

Twórcze Inspiracje nr 5/2015

Witajcie :D
Miałam napisać to dawnoooo temu, ale wiecznie coś wyskakiwało z datą "na wczoraj". Mam nadzieję, że się nie gniewacie ;)
A więc kolejny nr Twórczych Inspiracji :D Jeśli tworzycie z koralików lub chcecie zacząć - to gorąco Wam polecam - rewelacyjne, dokładne tutoriale, pomogą w początkach beadingu :)
Powertex - zadziwia mnie ta technika, coraz więcej widzę aniołów wykonanych właśnie takim sposobem, a w czasopiśmie - nowość (jeszcze nie spotkałam się z takim czymś) - świetny organizer na biurko z jeansów, jeśli macie po dzieciach spodnie - koniecznie musicie zajrzeć i zobaczyć jakie cudo można z nich jeszcze wyczarować.
Baśniowe krasnale - rewelacyjny pomysł na dekoracje jesienne, dzieci świetnie sobie poradzą z krasnoludkami i przy okazji kreatywnie spędzą czas :)
Wire wrapping i technika pergaminowa - te dwie na pewno wypróbuję w wolnej chwili, a dzięki instrukcjom będzie dużo łatwiej :)
Każdej strony Wam nie opiszę, ale jest sporo szydełka (gratka dla zapalonych szydełkomaniaczek ;) ), przepiękny haft blackwork, słodkie sówki (dzień nauczyciela, pamiętacie, no nie?), plecaczki np na jesienne wycieczki do lasu idealne na skarby i wiele wiele innych fajnych rzeczy :D
(fotka zapożyczona z sieci)
A więc - pędzimy po lekturę kto jeszcze nie ma i do dzieła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła