Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Dni Bestwiny 2015 - fotorelacja

witajcie kochani!
urlopuję się mimo, że jest to niezwykle trudne obojętnie przechodzić obok sprzętu, szydełek, rurek, kleju i miliona przydasi, kiedy tak tęsknie spoglądają z kącika czekając na wir pracy ;) ale dzielnie póki co odpoczywam haha :D dziś pokażę Wam kilka fotek z pierwszego w tym roku stoiska ;) mam zamiar nieco je powiększyć i udoskonalić ekspozycję, ale to myślę, że z czasem będzie powoli się pojawiać. póki co malutki stoliczek, parasol w ukochanym turkusie i dzięki Rodzicom - samochód z dużym bagażnikiem ;) dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili nasze skrzydło <3


dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły :D ale ten dzik okazał się niezwykle przyjazny i nikt obojętnie obok niego nie przeszedł ;) a fotek miał zrobionych, że hohoooo ;)

 a to ja :P podobno za stara na wiele rzeczy według pewnego urzędu, ale to jeszcze zobaczymy :P


i łapacze - uwielbiam je robić i kilka już chroni dzieci przed koszmarami ;)

 miłego dnia kochani! <3 lecę nicnierobić dalej ;) k.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła