Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

poniedziałek, 1 grudnia 2014

zaległości ciąg dalszy


Witajcie kochani!
i znowu się zrobiły zaległości, ehhh... teraz więcej jakos na fb buszuje niż po blogu, zapraszam Was oczywiście na www.facebook.com/podskrzydlemaniola tam najbardziej aktualne prace się pojawiają. a dziś co Wam pokazać? rożki z wikliny papierowej - miały być takie jak te z prawdziwej wikliny, szukałam, szukałam, aż znalazłam taki barwnik, co myślicie? jest podobny do naturalnego?

Moja Mama miała urodziny, chciała dostać szalik, więc mimo braku umiejętności szydełkowych podjęłam wyzwanie i powstał taki oto szaliczek salomonem. jako model oczywiście Karol :) szalik ciepły, Mama zadowolona, prezent udany, nowy splot nauczony :D


i wózeczek tak w przerwie między aniołkami, choinkami i bombkami, dla małego przystojniaka Mikołajka :)


a więc na ten post byłoby tyle :D zabieram się za rureczki i czapeczki, bo teraz na tapecie abażur do  lampy podłogowej i cała rzesza bałwanów :)
miłego wieczoru kochani życzę :) k.

1 komentarz:

  1. Rożki bardzo mi się podobają, ciekawi mnie co w nie włożysz:) Ja do barwienia rurek używam bejcy w kolorach drewna (mahoń, orzech itd) i jak do tej pory uważam to za najlepsze rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła