Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

wtorek, 18 lutego 2014

wiosenne drzewko i coś dla małych i większych dziewczynek ;)

witam :)
u nas piękna słoneczna pogoda, aż chce się wiosny już :D dzięki kursikowi Ani Krućko na drzewko KLIK powstało moje małe drzewko w kolorze limonki, z ptaszkiem. nie jest jeszcze dopracowane, ale chyba w takim skromnym wydaniu też prezentuje się całkiem całkiem :) drzewko stoi sobie na podstawie, którą zrobiłam w zeszłym roku pod małą choinkę, naokoło są ceramiczne zajączki i jajka przepiórcze.
 oprócz tego spróbowałam sił w opaskach dla dziewczynek :) zobaczcie co wyszło:uffff sporo zdjęć, ale mam nadzieję, że jesteście cierpliwe i dotrwałyście do końca :) lecę do kolejnych robótek i życzę Wam miłego słonecznego popołudnia :)

5 komentarzy:

 1. Drzewko cudne, delikatne i wiosenne, jak pora roku, która niebawem nadejdzie... A opaski też śliczne, na pewno dziewczynki się ucieszą. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Drzewko śliczne a opaski jeszcze śliczniejsze;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe, prace Kasiu. Drzewko przywołuje wiosnę, a jak patrzę na te opaski to żałuje że nie mam córci

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie, że dotrwałam do końca na takie rzeczy chce się patrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te opaski, ja mam Synka, więc póki co takich ozdóbek nie mam dla kogo kupować;P

  OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła