Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

czwartek, 5 grudnia 2013

anielskie zajęcia

:)
wczoraj również odbyły się niesamowite warsztaty anielskie z Panią Moniką Węsierską Tetla :) dla dzieci ze świetlicy szkolnej, gdzie zajęcia artystyczne prowadzi Pani Bogusia Rudzińska. ale rodzice też się załapali :D Pani Monika pokazała dzieciom, że anioł to nie tylko smukła postać, ale też zabawny, czasem śmieszny aniołek - odzwierciedlenie dziecięcych marzeń i snów :) powstały anioły śpiewające, zezowate, w kapeluszach, z kwiatkami, z serduchami, masa różnych pięknych dzieł małych artystów. dzieci pierwsze musiały przygotować sobie materiał do pracy - dostały surową dechę, papier ścierny i zaczęła się zabawa. potem było malowanie i podziwianie :) anioły jeszcze czekają u Pani Moniki, ale w piątek przyfruną już do nas :) powiem wam szczerze, że pracownia Pani Moniki... marzenie chyba każdego rękodzielnika! piękna no i pod skrzydłami aniołów :)
a teraz fotorelacja:


 Emilia podczas pracy :)
 i z Panią Moniką :)

 anioł malowany przez Panią Monikę, Karol miał kolorować, ale zaciekawiła go ciufa w pudle z zabawkami i mi przypadło kolorowanie :)

 śpiewający anioł Emi:
 ta cudna pracownia ehhh marzenie... Mikołaju, widzisz?byłam grzeczna? to poproszę o taką :D


 Asia i jej prywatny anioł :)
 a w tym normalnie się zakochałam :D jest boski :)

dziękujemy za rewelacyjne warsztaty :)

2 komentarze:

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła