Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

czwartek, 11 lipca 2013

mega exploding box

a teraz moja duma :D udało mi się i jestem niesamowicie zadowolona, że wszystko się podoba Pani, która zamówiła prezent na ślub. było kilka wytycznych: 4 zdjęcia, 4 koperty, w brązach i beżach, coś jak koszyk wyplatane i praktyczne. no i wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić duży exploding box, a że zazwyczaj pierwsze powiem a potem kombinuje jak to zrobić, to nie obyło się bez masy błędów. kosz robiłam 5 razy! ale wyszedł i działa tak jak powinien.

zamieściłam na każdej ze ścian jedną zwrotkę wiersza, ostatnia i najważniejsza z nich ukazuje się po otwarciu kosza i wyjęciu altanki z życzeniami. na każdej ze ścianek od wewnątrz przygotowane jest miejsce na włożenie zdjęć (mocowane za pomocą mini klamereczek z serduszkami), a za zdjęciem koperty. całość trzyma się za pomocą szyfonowych białych wstążek, po wyjęciu życzeń kosz można wykorzystać np. na pamiątki ze ślubu, kartki itp. (ścianki trzeba tylko związać wstążeczkami).

życzenia są napisane ręcznie, na tablicy z patyczków po lodach, słupy podtrzymujące organzę owinięte bialym sznurem i ozdobione różami z pianki.

kosz jest bardzo duży jak na exploding box. utrwalony oczywiście lakierem, wodoodporny :)
jak się Wam podoba? :) mnóstwo fotek, bo nie wiedziałam, które wybrać :)


10 komentarzy:

 1. Kaśka zdolniacha, Fantastycznie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. rany,ale to musiało być pracochłonne.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki :) nie ukrywam - zajęło trochę czasu, ale głównie też dlatego, że nigdzie nie znalazłam wskazówek jak zrobić taki kosz i uczyłam się na własnych błędach. następny - jeśli będzie ktoś chętny - pójdzie szybciej i sprawniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł i super wykonany :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała praca Kasiu. Ja też nigdzie nie spotkałam nic podobnego. To pamiątka jedyna i niepowtarzalna. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW cos niesamowitego, Kasiu wielkie brawa za ciężką prace.

  OdpowiedzUsuń
 7. Napracowałaś się widzę na maksa,ale efekt świetny.Takiego pudełka jeszcze nigdzie nie widziałam;)Super

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne mega pudełeczko i na pewno niezwykle czasochłonne:) Pozdrowienia przesyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj faktycznie duży i imponujący. Piękny prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 10. No takiego cuda to ja jeszcze nie widziałam. Gratuluję pomysłu. Ślicznie

  OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła