Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

sobota, 1 czerwca 2013

wymianka na Dzień Dziecka organizowana przez Klub Twórczych Mam

witam!
dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze :)
ostatnie tygodnie były strasznie zabiegane, zawsze coś wyskoczyło, w międzyczasie jeszcze choróbsko przywędrowało, ale już jest lepiej i mam nadzieję już, że pójdzie w dobrą i spokojniejszą stronę :)

może na pierwszy rzut pójdzie wymianka na Dzień Dziecka, bo dzieciaki mają dziś swoje święto :D parą wymiankową była Ania z bloga http://littlemagichome.blogspot.com/ .
Dla Ani i jej synów Kubusia i Grzesia przygotowaliśmy troszkę słodkości i skromne upominki:
"Grzes (...) nie ma jeszcze sprecyzowane go gustu :). Aktualnie interesuje go wszystko co się zmieści w buzi" - oj nie lada zadanie było znaleźć coś ciekawego i bezpiecznego w krótkim czasie, ostatecznie poszedł komplecik miseczek z Myszką Miki i obrazek z lwem - Grzesiu, życzę Ci żebyś wyrósł na dużego i silnego chłopca jak ten lew! a że Ania pochwaliła się, że lubi czytać - to dla poczytania dla Grzesia książeczka o "Dzielnym Ołowianym Żołnierzyku"
Dla Kubusia - fana Aut, Kubusia, Spidermana i dinozaurów i oczywiście dzielnego i bardzo mądrego sześciolatka przesłaliśmy kolorowankę z Autami, literki i szlaczki, zestaw naklejek, obrazek z krokodylem. Kubusiu! Lubisz dinozaury, a czy wiesz, że właśnie krokodyle są żyjącymi krewnymi tych zwierząt? cytat z netu: "Stwierdzenie, że krokodyle to krewniacy dinozaurów jest bardzo prawdopodobne. Na potwierdzenie taj tezy można przedstawić kilka dowodów: Po pierwsze - prymitywni przodkowie krokodyli żyli w tych samych czasach co dinozaury 80 - 85 mln lat temu;
Po drugie - dinozaury bardzo często postrzegane są jako ociężałe, zimnokrwiste gady, na pół zanurzone w mokradłach, dokładnie tak jak krokodyle; Po trzecie - dinozaury i krokodyle mają wspólnych przodków - tekodontów; Po czwarte - gawial, nilowy krokodyl jest bardzo podobny do żyjącego w triasie fitozaura ( budowa fitozaurów przekrojowo przypomina krokodyla )."
a dla Ani, która - jak pisze na blogu - uwielbia kawę i czekoladę Milkę poszedł zestawik: kawa świeżo mielona Irish Whisky, ciasteczka bajaderki w sam raz do kawy :) i czekolada właśnie jej ulubiona, wszystko w koszyku (nie wiem czy dobry odcień zieleni wybrałam Aniu)
 mamy cichą nadzieję, że prezent spodobał się naszej parce :)

natomiast od Ani otrzymaliśmy całą pakę fajnych niespodzianek


Ślimak zajął już miejscówkę na półeczce, z której może nas wszystkich obserwować, Emilia wystroiła się w kolczyki i diadem i razem z Karolem jeszcze wczoraj kolorowali plac nowymi kredami :D, książeczki zabierają ze sobą i oglądają. no i biedrona książkowa wylądowała od razu w Karolci, którą obecnie czyta Emilia :)

Aniu, Kubusiu i Grzesiu - bardzo Wam dziękujemy za świetne prezenty i zabawę :)

2 komentarze:

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła