Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

piątek, 28 czerwca 2013

drzewko kawowe

witam!

wszystkim dziękuję za odwiedziny, za dołączenie do grona obserwatorów i za komentarze :)

ostatnio powstało drzewko kawowe, nie jest jakieś wymyślne, ale jakoś wpadło mi w oko, może dlatego, że zostało wykonane z resztek i czegoś, co było do wyrzucenia. podstawa to kółko, które zostało po wycięciu otworu z domku dla ptaszka (w toku tworzenia), drzewko zgadnijcie z czego :) - pusta gałązka z dużych czerwonych winogron :) ziarna kawy wiadomo, dość częsty materiał, z którego wyklejam :) złote koraliki, serduszko co zostało ze świecznika, płotek z patyczków po lodach. całość uzupełniają białe papierowe różyczki, aaaa i jest jeszcze coś co nie wiem jak się zwie, ale fajnie wygląda (kiedyś upolowałam na wyprzedaży i zasiliło zapas przydasiów).

a wy jak oceniacie drzewko?

4 komentarze:

  1. uwielbiam takie kompozycje;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pomysłowe a galązki po winogronasz na prawde mnie zaskoczyły, masz dziewczyno pomysly, podziwiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kasiu takie bardzo mi się podoba,bo jest inne od wszystkich królujących na blogach.Ja cenię jak ktoś coś zrobi od siebie;)Super;)

    OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła