Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

środa, 15 maja 2013

Pierwsza Komunia Święta naszej Emi :)

Witam :)
dziękuję za wszystkie miłe słowa pod poprzednim postem :)
nadszedł najważniejszy dzień w życiu naszej córki i naszym - przyjęła Jezusa do swego serduszka :) przygotowywaliśmy się cały rok, aby 12 maja 2013 roku mogła po raz pierwszy w pełni uczestniczyć we Mszy Św. Mimo iż, pogoda nam nie dopisała, wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi :)
(słoneczne fotki udało się zrobić kilka dni później ;) )

pamiętacie wazoniki stożki, które szły do kościoła? prezentowały się następująco z kwiatami, które układała nam Pani Wiola z kwiaciarni

2 komentarze:

  1. Piekna dekoracja, córeczka Kasiu wygląda prześlicznie! wszystkiego dobrego, spóźnione ale wcześniej wpisać się nie dało;)

    OdpowiedzUsuń
  2. życzę Kasi, aby radość z bliskości Jezusa trwała jak najdłużej :))
    dekoracje przepiękne, masz talent, kobietko :)) pozdrawiam serdecznie.
    ps. o ile dobrze widzę, to mieliście upalcowany obiektyw (świadczy o tym ta białą poświata na fotkach z Kasią) - sprawdź, bo szkoda fajnych zdjęć, jeśli faktycznie tak będzie, to przeczyść delikatnie miękką flanelką lub szmatką do okularów :))

    OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła