Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

piątek, 10 maja 2013

dekoracja Kościoła na I Komunię Św. - kielich i plecione wazoniki stożki

witam :)
bardzo wszystkim dziękuję za odwiedziny i miłe słowa, są jak świetny doping i pomagają się szybciej zmobilizować :D jak wiecie - niebawem I Komunia Św. naszej Emilii, w związku z tym mnóstwo przygotowań również w sprawie dekoracji Kościoła :) od razu dziękuję Oli i Krysi za zbiorowe kręcenie rureczek, może również wkręcą się w plecionki ;)
Nasz Kościół ozdobią małe białe wazoniki i duży kielich. Kielich ma wysokość ok. 65cm, na jego powstanie zostało zużytych 244 rureczek gazetowych o długości 50cm, czyli łączna długość rurek to aż 122 metry! wzorowałam się na kursie Ani KURS KIELICH, ale nieco zmodyfikowałam podstawę kielicha i tak się prezentuje:wazoniki w kształcie stożków z delikatną dekoracją, powstało 22 sztuki, na każdą 42 rureczki z białego papieru o długości 29cm, czyli łącznie na wazoniki prawie 267 metrów rurek :) kwiaty jakie będą u nas dominować to goździki, róże i anturium łączone z ciemną zielenią mirtu i bukszpanu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła