Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

środa, 24 października 2012

miłe wyróżnienie :)

gapa ze mnie, ale wybaczcie, bo bloguje od czasu do czasu i nie znam jeszcze wszystkich zwyczajów panujących na blogach.

jakiś czas temu otrzymałam wyróżnienie od wspaniałej istotki - Basi :) tutaj znajdziecie świat jej przepełnionych serduchem prac Świat według Basi,


Basiu - bardzo Ci dziękuję za wyróżnienie :)

 czyli teraz mam wybrać kolejnych 5 blogów do wyróżnienia tak? nie obserwuje wielu blogów, ale przydzielę wyróżnienie kobietkom, (chociaż wszystkim chętnie bym je dała):

1) http://hanka35.blogspot.com/ dla Ani

2) http://male-tete-a-tete.blogspot.com/ dla Gosi

3) http://domowerobotki.blogspot.com/ dla Ewki - za pierwsze wsparcie w kręceniu rurek :)

4) http://klub-tworczych-mam.blogspot.com/ dla grupy dziewczyn i ich głowy pełne pomysłów do nowych wyzwań ;)

5) http://szydelkoweroznosciatki.blogspot.com/ dla Beaty za kuszenie nowymi wzorami biżutek ;)

Dziewczyny! wszystkie zasługujecie na wyróżnienia, tworzycie unikatowe cudeńka z cząstkami waszych wielkich serduch i duszyczek :) każdy element jest niepowtarzalny, tworzony jednostkowo a nie na wielką skalę, dlatego nawet najmniejszy drobiazg stworzony własnoręcznie ma wielką wartość.

4 komentarze:

  1. Dziekuję podwójnie .Bo współtworzę blog Twórczych mam:)Bardzo miło z twojej strony jestem zaszczycona.I przesyłam buziaki:)

    OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła