Prawa autorskie

Wszystkie prace, fotografie i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich jakiekolwiek użycie, zamieszczanie ich, czy też części, bez podlinkowania, bądź opisu ze wskazaniem źródła.

poniedziałek, 20 sierpnia 2012

szkolny konkurs laleczkowy i szczytny cel aukcji

talentu do szycia ojjjjj to ja nie mam, ale czego się nie robi dla dziecka :) Emilka (córka :) ) uczestniczyła w konkursie UNICEFu, w którym według wzoru należało uszyć laleczkę - reprezentanta/tke jakiegoś wybranego kraju. U nas powstała mala mieszkanka Indii, miała sari i pełno błyskotek. Wspólnymi siłami, przez tydzień guzik po guziku, cekin po cekinku było bliżej ukończenia laleczki. Powstała taka oto panna:3 komentarze:

 1. ciekawy konkurs, wiadomo co pozniej bedzie z tymi laleczkami sie dzialo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.pless.pl/branze/klub/24938-koncert-z-ala-janosz-w-sp-nr-8

   pod linkiem jest info i zdjęcia z całej imprezy :) Laleczki były licytowane i każdy kto wygrał licytację zabierał laleczkę do domu. Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz hojności przybyłych gości sprzedaliśmy wszystkie wykonane przez dzieci laleczki na ogólną kwotę 1040 zł, co pozwoli zaszczepić sto czworo dzieci w zachodniej Afryce. Zgodnie z regulaminem akcji wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane organizacji UNICEF.

   Usuń

Witam serdecznie! bardzo mi miło, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie Pod Skrzydło Anioła